Wykaz pracowników MGOPS w Łasku

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łasku
nazwisko i imię stanowisko telefon bezpośredni telefon wewnętrzny e-mail nr pokoju
Szymko Tamara Kierownik Ośrodka 43 675 21 38 49 tamara.szymko@mgopslask.pl 30
Rusin Jolanta Główny Księgowy 43 675 21 38 42 jolanta.rusin@mgopslask.pl 28
Kijański Paweł Radca Prawny 43 675 21 38 43 p.kijanski@lask.pl 23
Frątczak Aneta Inspektor ds. organizacyjnych 43 675 21 38 45 a.fratczak@mgopslask.pl 30
Dział Pomocy i Wsparcia
nazwisko i imię stanowisko telefon bezpośredni telefon wewnętrzny e-mail nr pokoju
Szukalska Beata Kierownik Działu 43 675 24 07 25 beata.szukalska@mgopslask.pl 15
Dylik Anita Starszy Specjalista Pracy Socjalnej 43 671 11 92 31 a.dylik@mgopslask.pl 18
Kępa Ewelina Starszy Specjalista Pracy Socjalnej 43 671 15 07 33 e.kepa@mgopslask.pl 19
Walczak Jolanta Starszy Specjalista Pracy Socjalnej 43 671 15 05 34 j.walczak@mgopslask.pl 20
Cieślewicz Anna Starszy Specjalista Pracy Socjalnej 43 671 10 50 38 a.cieslewicz@mgopslask.pl 22
Śliwakowska Małgorzata Specjalista Pracy Socjalnej 43 671 11 92 31 m.sliwakowska@mgopslask.pl 18
Gajda Bogumiła Specjalista Pracy Socjalnej 43 671 15 07 33 b.gajda@mgopslask.pl 19
Klimczak Joanna Specjalista Pracy Socjalnej 43 671 15 05 34 j.klimczak@mgopslask.pl 20
Adamiak Joanna Pracownik Socjalny 43 671 11 92 31 j.adamiak@mgopslask.pl 18
Szymczak - Szewczyk Katarzyna Pracownik Socjalny 43 671 15 05 34 k.szewczyk@mgopslask.pl 20
Jakubczak Aleksandra Pracownik Socjalny 43 671 15 05 34 a.jakubczak@mgopslask.pl 20
Sałagacka Grażyna Pracownik Socjalny 43 671 15 05 34 g.salagacka@mgopslask.pl 20
Karpińska Ewelina Pracownik Socjalny 43 671 14 69 37 e.karpinska@mgopslask.pl 21
Jurowska Agata Pracownik Socjalny 43 671 14 69 37 a.jurowska@mgopslask.pl 21
Maciejewska Magdalena Pracownik Socjalny 43 671 10 50 38 m.maciejewska@mgopslask.pl 22
Mizler-Mikołajczyk Izabela Asystent rodziny i.mikolajczyk@mgopslask.pl 12
Dział Świadczeń Społecznych
nazwisko i imię stanowisko telefon bezpośredni telefon wewnętrzny e-mail nr pokoju
Dąbrowski Rafał Kierownik Działu 43 675 21 97 26 r.dabrowski@mgopslask.pl 16
Piekarz Katarzyna Inspektor 43 675 21 97 26 k.piekarz@mgopslask.pl 16
Dodatki Mieszkaniowe
nazwisko i imię stanowisko telefon bezpośredni telefon wewnętrzny e-mail nr pokoju
Małecka Roksana Referent 43 675 23 29 24 r.malecka@mgopslask.pl 14
Usługi Opiekuńcze
nazwisko i imię stanowisko telefon bezpośredni telefon wewnętrzny e-mail nr pokoju
Wolniak Jolanta Pracownik Socjalny 43 675 21 97 26 j.wolniak@mgopslask.pl 16
Olczak Edyta Opiekun 43 675 21 97 26
Czyżak Sławomira Opiekun 43 675 21 97 26
Dregier Agnieszka Opiekun 43 675 21 97 26
Karolczyk Agnieszka Opiekun 43 675 21 97 26
Kosakowska Agnieszka Opiekun 43 675 21 97 26
Kukieła Małgorzata Opiekun 43 675 21 97 26
Madej Elżbieta Opiekun 43 675 21 97 26
Skwirus Bożena Opiekun 43 675 21 97 26
Dział Świadczeń Rodzinnych
nazwisko i imię stanowisko telefon bezpośredni telefon wewnętrzny e-mail nr pokoju
Gierczak Kamila Kierownik Działu 43 671 10 40 47 k.gierczak@mgopslask.pl 4
Żmudzińska Kamila Starszy specjalista 43 676 27 00 23 k.zmudzinska@mgopslask.pl 2
Sycan Kamila Starszy specjalista 43 676 27 00 23 k.sycan@mgopslask.pl 2
Herman Anna Starszy specjalista 43 676 27 00 23 a.herman@mgopslask.pl 2
Rucińska Natalia Starszy specjalista 43 676 27 00 23 n.rucinska@mgopslask.pl 2
Stasiak Krystyna Inspektor 43 676 27 00 21 k.stasiak@mgopslask.pl 1
Hajdukiewicz-Post Małgorzata Referent 43 676 27 00 22 m.post@mgopslask.pl 1
Dział Finansowo Księgowy
nazwisko i imię stanowisko telefon bezpośredni telefon wewnętrzny e-mail nr pokoju
Ochman Jolanta Starszy księgowy 43 675 21 38 42 j.ochman@mgopslask.pl 28
Sygdziak Beata Starszy księgowy 43 675 21 38 42 b.sygdziak@mgopslask.pl 28
Becht Aneta Starszy specjalista 43 675 23 29 24 a.becht@mgopslask.pl 14
Badziak Joanna Starszy specjalista 43 675 21 38 42 j.badziak@mgopslask.pl 28
Dział Organizacyjny
nazwisko i imię stanowisko telefon bezpośredni telefon wewnętrzny e-mail nr pokoju
Michał Szewczyk Kierowca 43 675 21 38 45
Matyja Izabela Sprzątaczka 43 675 21 38 45
Górski Mirosław Inspektor RODO 43 675 21 38 45 iod@mgopslask.pl
Kubski Marek Inspektor ds. BHP 43 675 21 38 45